Sık Sorulan Sorular

10.00 $ dan 0.30 $ İtem Çekebilirsiniz
Para hemen gelmeyebilir - 1 saat bekleyin. Bir saat içinde ulaşmadıysanız, bize posta yoluyla yazın (support@forcedrop.net) , ödeme ayrıntılarını belirtir.
Bu sitede Steam parası çalışmıyor. Bakiyeyi ayrıca doldurmanız gerekir.
Ürünler bir ay sonra otomatik olarak satılır.
Steam'deki takma adınızda FORCEDROP.GG adresini belirtirseniz, tazminat tutarının +% 10'unu alabilirsiniz! Detaylar: Steam takma adında site adresini belirttikten sonra, sitedeki profilden çıkmalı (giriş yap) ve tekrar giriş yapmalısın. Web sitesi adresini Steam takma adında belirttiğiniz andan itibaren 24 saat olmalı. Bundan sonra, bakiyenizi yenileyebilir ve ikramiyeden sonra bonus otomatik olarak eklenir. Takma addaki site adresi için bonus, promosyon kodları gibi diğer bonuslarla toplanır. Yenileme sırasında% + 25 oranında bir promosyon kodu girdiyseniz ve bir takma adda bir web sitesi adresiniz varsa, o zaman zaten doldurulan miktarın% + 35'ini site bakiyesinde alacaksınız!
Profilinize gidin ve ilgilendiğiniz konuyla ilgili “ALIN YER” bağlantısına tıklayın.<
When creating an account, our ‘guided tour’ tutorial system will walk you through every aspect of the account generation process. From filling in your name to posting your first product or searching for your first item; nothing is left to chance
Genellikle, sorun siteye bağlantıyı engelleyen virüsten koruma programında veya reklam gösteren tarayıcı uzantılarında ya da muhtemelen siteye bağlantıyı engelliyor. Antivirüs'ü devre dışı bırakmayı ve tarayıcıdaki şüpheli uzantıları kaldırmayı deneyin. Siteyi görüntülemek için önerilen tarayıcı Google Chrome.